NOVINKY

Veletrh pro oční optiky a optometristy OPTIK TRADE SHOW 2015

Nový ceník KONVEX 2015 – viz. níže

Progresivní FreeForm čočky IMAX – viz. níže

Nový způsob objednávání – PDF formulář KONVEX – viz. níže

Pozdější expedice a nový přepravce Apatyka – viz. níže


Veletrh OPTIK TRADE SHOW 2015

Společnost KONVEX – Recept optika, spol. s r.o. se ve dnech 24. – 25. 10. 2015 zúčastní prodejního veletrhu pro oční optiky a optometristy Optik Trade Show 2015 pořádaného společností MyVisione. Veletrhu se účastní celá řada firem působících v odvětví optiky a proběhne množství odborných přednášek.

KONVEX uskuteční přednášku na téma:

Dioptrické čočky do prohnutých obrub – přednášející Ing. Vladimír Pavlas

Přednáška představí výrobu a výpočetní odchylky od běžných čoček do rovných obrub a nastíní tak konstrukční jedinečnost čoček SPORT a SuperSPORT. Tyto čočky si budete moci také prohlédnout zabroušené do moderních sportovních obrub u našeho stolu v rámci veletrhu. Nebudou chybět ani povrchové úpravy všech typů (ALPIN, GLARE, zrcadlové apod.)

Budeme se těšit na setkání s Vámi!

Více informací na www.myvisione.cz


Nový ceník KONVEX 2015

V současnosti vydáváme nový ceník, který obsahuje rozsáhlé změny jak po stránce grafické tak obsahové. Možné povrchové úpravy bude tak lehké najít pomocí grafického prvku. U barevných povrchových úprav naleznete barevné náhledy, které poslouží pro lepší představu finálního vzhledu čoček. Přibylo také mnoho nových materiálů a bude tak jednodušší najít pro zákazníka vyhovující řešení.

Upravy

Nahledy

V případě, že jste provozovatelé oční optiky a rádi byste nabídli naše čočky svým zákazníkům, kontaktujte nás a nový ceník Vám zašleme.


Progresivní FreeForm čočky IMAX

Nejnovější nabídkou společnosti KONVEX v oblasti speciálních čoček jsou FreeForm progresivní čočky IMAX, které jsou navrženy tak, aby byly individuálně přizpůsobeny přáním zákazníka s ohledem na výběr brýlové obruby, pohodlnost a ostrost vidění a v neposlední řadě speciální nároky na rozvržení funkčního koridoru do blízka, na střední vzdálenost a na dálku. Pro více informací klikněte zde.

IMAX


Objednávkový PDF formulář KONVEX

Interaktivní objednávkový formulář KONVEX je snadný způsob jak objednávat čočky, a to pouze s připojením k internetu bez nutnosti tisku, skenu, faxování a telefonování. Navíc si můžete vyplněný formulář ukládat na Vašem počítači (např. 2014_12_12_1, 2014_12_12_2 atd., přepsání také možné) a mít tak přehled o Vašich objednávkách, a to kdykoli a kdekoli.

Samozřejmě si je můžete kdykoliv znovu stáhnout zde.

Ostatní formy objednávání zůstávají i nadále v platnosti.

Více informací na tel. 481 381 137 anebo objednavky@konvex.eu


Pozdější expedice hotových čoček

Nově expedujeme hotové čočky při objednání do 16:00 Českou poštou tentýž den a službou Apatyka (PHOENIX, Transmed Transport) dokonce při objednání do 17:30 tentýž den!

U hotových čoček se doba expedice může lišit na základě ceníku KONVEX 2013 (D+2, D+3).

Více informací a podrobnější specifikace na tel. 481 381 137 anebo objednavky@konvex.eu

Apatyka

_______________________________________________________________